Profesjonalna grupa wsparcia on-line “Bądźmy w Kontakcie”

Grupa powstała z myślą o osobach, które przeżywają trudności w relacjach, doświadczają napięcia emocjonalnego własnego, czy ze strony bliskich (dzieci, partnerów/partnerek). Obecna sytuacja często skłania do refleksji i pytań jak ułożyć trudne relacje na nowo, wzmaga poczucie niezrozumienia, osamotnienia w relacjach z innymi, a niektórzy odczuwają dyskomfort z powodu obecnego braku relacji. 

Wierzymy, że udział w grupie wsparcia, oparty na dzieleniu się własnymi doświadczeniami z innymi jej członkami, aktywnym słuchaniu, nawiązywaniu kontaktu, udzielaniu sobie wzajemnie wsparcia emocjonalnego może skutecznie przyczynić się do lepszego rozumienia siebie i swojego funkcjonowania w relacjach.

Wymiana doświadczeń, informacji zwrotnych między uczestnikami grupy, pozwala spojrzeć na własne trudności z wielu różnych perspektyw i poznać nowe metody radzenia sobie w sytuacjach trudnych, powodujących dyskomfort.

Grupa wsparcia jest miejscem, w którym jesteśmy w stanie przyjrzeć się własnym emocjom, potrzebom, poznać bariery, które niejednokrotnie utrudniają nam budowanie bliskich, zdrowych relacji z innymi.

W grupie może uczestniczyć od 6-10 osób.

Zakwalifikowanie do grupy możliwe jest po odbyciu (bezpłatnej) konsultacji psychologicznej i podjęciu przez terapeutów i pacjenta decyzji odnośnie przyjęcia wybranej formy leczenia.

Grupa prowadzona jest przez dwoje doświadczonych psychoterapeutów z Centrum Kontakt: Jagodę Pietkiewicz i Szymona Berlińskiego. Łączy dwa dominujące nurty psychoterapeutyczne – psychoterapię poznawczo-behawioralną oraz psychoterapię psychodynamiczną w wyniku czego uczestnicy mogą doświadczyć najszerszego spektrum interwencji terapeutycznych.

Dzięki zdalnej formule pracy zachowujemy bezpieczeństwo w dzisiejszej realności. Sesje są prowadzone poprzez szyfrowane połączenie w aplikacji Zoom, co pozwala na zachowanie bezpieczeństwa i poufności w sieci.

Spotkania odbywają się on-line raz w tygodniu przez 1 godz. i 45 min. Program grupy został zaplanowany na trzy miesiące.

Koszt uczestnictwa w grupie: 80zł/spotkanie

Planowane rozpoczęcie: 20 kwietnia

Korzystamy z bezpłatnej dla Państwa aplikacji ZOOM.

Formularz rejestracyjny

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma KONTAKT - Centrum Psychoterapii i Rozwoju Bilejczyk i Partnerzy Psycholodzy i Lekarz Psychiatra Spółka Partnerska, ul. Olesińska 21/122, 02-544 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu umówienia wizyty lub udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w przesłanej wiadomości lub zadane podczas rozmowy telefonicznej (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony).

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie lub umówić wizytę. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.