Centrum Psychoterapii i Rozwoju

W Centrum KONTAKT pracują specjaliści działający w obszarze zdrowia psychicznego osób dorosłych, dzieci i młodzieży. Naszym celem jest wspieranie w rozwoju osobistym, leczenie zaburzeń psychicznych, pomoc w rozwiązywaniu problemów indywidualnych i relacyjnych. Oferujemy zarówno krótkoterminowe interwencje i konsultacje, jak i budowanie relacji terapeutycznej w terapii długoterminowej, stwarzające szansę na wprowadzanie trwałych zmian w życiu psychicznym i funkcjonowaniu naszych pacjentów. 

Psychiatra Warszawa

Leczenie psychiatryczne

Obejmuje szczegółową diagnozę psychiatryczną, ustalenie formy leczenia, a następnie monitorowanie go w czasie wizyt kontrolnych. Psychiatra może zalecić psychoterapię w określonej formie i podejściu.
Seksuolog, Warszawa, Mokotów

terapia zaburzeń seksualnych

Leczenie zaburzeń seksualnych wymaga zazwyczaj specjalnych umiejętności, które wynikają z wykształcenia w dziedzinie seksuologii. Terapia ma często charakter integrujący różne rodzaje oddziaływań.
Psychoterapia indywidualna, Warszawa, Mokotów

psychoterapia indywidualna

Terapia poznawczo-behawioralna lub terapia psychodynamiczna osób dorosłych. Zaczyna się od diagnozy, określenia celu i formy terapii, następnie polega na cotygodniowych spotkaniach z terapeutą.
Terapia dzieci, Warszawa, Mokotów

Terapia dzieci

Psychoterapia dzieci prowadzona jest w połączeniu z pracą terapeutyczną z rodzicami, a niekiedy z całą rodziną. Po okresie konsultacji ustalana jest forma terapii i zakres udziału rodziców w jej przebiegu.
Terapia par, Warszawa, Mokotów

Terapia par

Psychoterapia par stosowana jest wtedy, kiedy trudności zgłaszane przez pacjentów dotyczą w dużym stopniu tego, co dzieje się w relacji partnerskiej. Pracujemy także z parami jednopłciowymi.
Terapia młodzieży, Warszawa, Mokotów

terapia młodzieży

W terapii osób nastoletnich udział rodziców jest mniejszy niż w terapii dzieci. Terapeuta ustala indywidualny plan spotkań i umawia się z nastolatkiem oraz jego rodzicami w jakim stopniu rodzice będą uczestniczyć w jego/jej leczeniu.

Spotkania w gabinecie i online

Pierwsze spotkania służą zazwyczaj szczegółowemu rozpoznaniu problemu i określeniu optymalnej formy terapii. Następnie proponowana jest praca terapeutyczna z określonym specjalistą – psychiatrą, psychologiem lub seksuologiem. Jeśli to możliwe, pierwsze spotkania zalecamy zaplanować w kontakcie osobistym.

Pracujemy w gabinetach w Centrum przy ul. Olesińskiej 21/122, Warszawa, Mokotów. Niektóre procesy terapeutyczne prowadzone są także zdalnie, co umożliwia kontynuowanie terapii m.in. w okresie pandemii.

Zapraszamy

zadzwoń

+48 665 266 500

napisz e-mail

rejestracja@centrumkontakt.pl

godziny pracy rejestRacji

Pn.-Pt. 8-21, Sb. 8-15

Napisz do nas

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma KONTAKT - Centrum Psychoterapii i Rozwoju Bilejczyk i Partnerzy Psycholodzy i Lekarz Psychiatra Spółka Partnerska, ul. Olesińska 21/122, 02-544 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu umówienia wizyty lub udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w przesłanej wiadomości lub zadane podczas rozmowy telefonicznej (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony).

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie lub umówić wizytę. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.