Konsultacja psychiatryczna (50 min)

350 zł

Konsultacja psychiatryczna kontrolna (25 min)

300 zł

Wizyta receptowa

  • bez pełnej konsultacji lekarz wystawia recepty na 1 lub maksymalnie 2 miesiące leczenia.

150 zł

Zaświadczenie

150 zł

Sesja psychoterapii indywidualnej

200-250 zł

Sesja terapii partnerskiej

250-390 zł

Konsultacja rodzinna

220-270 zł

Sesja psychoterapii indywidualnej oraz pojedyncze konsultacje

200-250zł

Superwizja indywidualna

250 zł

Superwizja grupowa

250 zł za 1 os. 

Diagnoza psychiatryczna ADHD
(2 wizyty po 70 min)  

750 zł

Trening psychologiczny dla dorosłych z diagnozą ADHD
(12 sesji po 50 min)

3000 zł w 1 racie
lub 2x 1575 zł
lub 3x 1100 zł 

Ile kosztuje psychiatra prywatnie w Warszawie? Jaka cena za konsultację terapeutyczną jest dobra? Wielu pacjentów odkłada wizytę w gabinecie z obawy o to, że cena konsultacji z psychiatrą, psychologiem czy seksuologiem jest wysoka. W praktyce nierzadko okazuje się, że cennik w gabinecie, w którym przyjmuje psychiatra jest całkiem przystępny, a dzięki fachowej i rzetelnej pomocy stan Pacjentów szybko się poprawia, co przekłada się na wszystkie aspekty ich życia, także wymiar zawodowy. Dlatego też wizytę u terapeuty warto traktować w kategorii inwestycji w siebie, nawet wówczas, gdy cena za konsultację wyda nam się wysoka. Oczywiście cennik nie decyduje o tym, czy dany psychiatra, seksuolog, czy psychoterapeuta jest dobrym specjalistą. Jednak w przypadku tych dobrych, stawki za konsultację i prowadzenie terapii są do siebie zbliżone i dużo niższa cena za konsultację powinna wzmóc naszą czujność.

Cennik – Centrum Kontakt Warszawa

Odpowiadając na potrzeby i oczekiwania naszych Pacjentów dokładamy wszelkich starań, aby oferowana przez nas pomoc szła w parze z przystępną ceną. Przygotowując cennik konsultacji i terapii ze specjalistami, takimi jak psychiatra, seksuolog i psycholog uwzględniliśmy fakt, iż decyzja o podjęciu terapii wiąże się ze zobowiązaniem długoterminowym, dlatego staramy się, aby jej cena była jak najbardziej przystępna. Jednocześnie stali Pacjenci mogą liczyć na dogodne formy regulowania należności, dzięki czemu możecie Państwo kontynuować terapię dopasowując system płatności do własnych możliwości.

Pacjentów zainteresowanych rozpoczęciem współpracy z Centrum Kontakt Warszawa zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszym cennikiem. Zapewniamy dogodne warunki współpracy. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.