Pierwsza konsultacja

200 zł

Kolejna konsultacja

170 zł

Recepta lub zaświadczenie

50 zł

Sesja psychoterapii indywidualnej

140-180 zł

Sesja terapii partnerskiej

200-300 zł

Konsultacja rodzinna

180-220 zł

Sesja psychoterapii indywidualnej oraz pojedyncze konsultacje

140-280 zł

Superwizja indywidualna

160-180 zł

Superwizja grupowa

180 zł za 1 os.

Ile kosztuje psychiatra prywatnie w Warszawie? Jaka cena za konsultację terapeutyczną jest dobra? Wielu pacjentów odkłada wizytę w gabinecie z obawy o to, że cena konsultacji z psychiatrą, psychologiem czy seksuologiem jest wysoka. W praktyce nierzadko okazuje się, że cennik w gabinecie, w którym przyjmuje psychiatra jest całkiem przystępny, a dzięki fachowej i rzetelnej pomocy stan Pacjentów szybko się poprawia, co przekłada się na wszystkie aspekty ich życia, także wymiar zawodowy. Dlatego też wizytę u terapeuty warto traktować w kategorii inwestycji w siebie, nawet wówczas, gdy cena za konsultację wyda nam się wysoka. Oczywiście cennik nie decyduje o tym, czy dany psychiatra, seksuolog, czy psychoterapeuta jest dobrym specjalistą. Jednak w przypadku tych dobrych, stawki za konsultację i prowadzenie terapii są do siebie zbliżone i dużo niższa cena za konsultację powinna wzmóc naszą czujność.

Cennik – Centrum Kontakt Warszawa

Odpowiadając na potrzeby i oczekiwania naszych Pacjentów dokładamy wszelkich starań, aby oferowana przez nas pomoc szła w parze z przystępną ceną. Przygotowując cennik konsultacji i terapii ze specjalistami, takimi jak psychiatra, seksuolog i psycholog uwzględniliśmy fakt, iż decyzja o podjęciu terapii wiąże się ze zobowiązaniem długoterminowym, dlatego staramy się, aby jej cena była jak najbardziej przystępna. Jednocześnie stali Pacjenci mogą liczyć na dogodne formy regulowania należności, dzięki czemu możecie Państwo kontynuować terapię dopasowując system płatności do własnych możliwości.

Pacjentów zainteresowanych rozpoczęciem współpracy z Centrum Kontakt Warszawa zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszym cennikiem. Zapewniamy dogodne warunki współpracy. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.