Centrum Psychoterapii i Rozwoju KONTAKT zostało założone przez czworo specjalistów – Arkadiusza Bilejczyka – psychologa, psychoterapeutę, superwizora Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz superwizora-dydaktyka Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej; Małgorzatę Pogorzelską, psychologa, psychoterpeutkę, seksuologa klinicznego Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego; Aleksandrę Bilejczyk – psychologa, seksuologa, psychoterapeutkę dorosłych oraz dzieci i młodzieży oraz Łukasza Müldnera-Nieckowskiego, lekarza specjalistę psychiatrę i seksuologa, superwizora psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

W lipcu 2022 Centrum Kontakt połączyło siły z pięcioma innymi poradniami w czterech miastach w Polsce. W ten sposób powstała Grupa Mental Path, która stała się naszą wspólną marką. Grupa zrzesza w Warszawie Centrum Psychoterapii Kontakt, Pracownię Etapy oraz Poradnię Mental Path, w Krakowie Centrum Terapii Synteza, w Sopocie Centrum Seksuologii, Psychoterapii i Psychosomatyki, w Katowicach Centrum Terapii Kontinuum w już wspólnie powołaliśmy do życia Centrum Terapii Mental Path w Rzeszowie. Mamy już osiem lokalizacji w pięciu miastach w Polsce.
W Warszawie wspólnie z Pracownią Etapy stworzyliśmy Centrum Terapeutyczne Mental Path.

Zamysł współpracy wielospecjalistycznej, pozwalającej na prowadzenie kompleksowych procesów terapeutycznych w zakresie psychiatrii, psychoterapii i seksuologii zrodził się w wyniku pozytywnych wspólnych doświadczeń we współpracy między współtwórcami Centrum. Do zespołu zostały zaproszone kompetentne i doświadczone osoby, wzmacniające swoim profesjonalnym potencjałem zakres usług, które mogą być dzięki nim oferowane. Nasza placówka jest także miejscem, w którym praca terapeutów jest doceniana i szanowana, co przekłada się na dobrą atmosferę w zespole, a wtórnie, na skuteczność w realizowaniu naszego głównego celu, jakim jest prowadzenie medycznych i terapeutycznych spotkań z Pacjentami.

Centrum

Informacje

Nazwa firmy: Mental Path Group Sp. z o.o.
Adres: ul. Puławska 12/10, 02-566 Warszawa
E-mail: recepcja@mentalpath.pl
Nr telefonu: 665 266 500 oraz 663 203 603

NIP 5213912615
REGON
38755348900000
KRS
0000868909

Numer konta bankowego (ING): 15 1050 1025 1000 0090 8178 6130