Kamila Jakubiak-Leńczuk

Kamila Jakubiak-Leńczuk

Mgr Kamila Jakubiak-Leńczuk ukończyła studia magisterskie z zakresu psychoterapii i terapii seksualnej na AEH oraz studia podyplomowe z seksuologii klinicznej na SWPS. Aktualnie jest w trakcie 4-letniego kursu psychoterapii w Szkole Terapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT-EDU. Jest także w trakcie procesu certyfikacji do uzyskania tytułu seksuologa klinicznego Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Doświadczenie zawodowe zdobywała odbywając staże w Zakładzie seksuologii, Psychiatrii i Psychoterapii w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. prof. W. Orłowskiego CMKP w Warszawie, w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Centrum Psychoterapii SWZPZPOZ w Warszawie, w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na Oddziale Dziennym III Kliniki Psychiatrycznej i Oddziale całodobowym F9. Prowadziła zajęcia z psychologii dla studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Współpracowała z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Fundacja Dzieci Niczyje) jako konsultantka w Telefonie Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111.

Ma doświadczenie w pracy terapeutycznej z osobami będącymi w kryzysie, doświadczającymi problemów w życiu codziennym i z osobami zgłaszającymi problemy natury seksualnej. Pracuje zarówno w kontakcie indywidualnym jak i partnerskim.

Regularnie poszerza swoją wiedzę biorąc udział w konferencjach naukowych i kursach o tematyce psychologicznej i seksuologicznej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Pracuje pod regularną superwizją u superwizorów certyfikowanych przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne oraz Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej.