Rejestracji wizyty można dokonać telefonicznie.
Zadzwoń! 665 266 500

Rejestracja jest czynna od poniedziałku do piątku: 8:00-20:00
(rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku: 8:00-20:00)
W soboty: 8:00-15:00

W wypadku niedostępności staramy się wykonać połączenie zwrotne do Państwa w możliwie krótkim czasie.

Możliwe jest także sprawdzenie dostępności terminów drogą mailową. Prosimy w takim wypadku o wypełnienie formularza z podaniem rodzaju wizyty, na którą chcą się Państwo zarejestrować oraz, w razie potrzeby, nazwiska konkretnego lekarza lub terapeuty oraz numer telefonu na który możemy do Państwa oddzwonić.

Napisz do nas!

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma KONTAKT - Centrum Psychoterapii i Rozwoju Bilejczyk i Partnerzy Psycholodzy i Lekarz Psychiatra Spółka Partnerska, ul. Olesińska 21/122, 02-544 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu umówienia wizyty lub udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w przesłanej wiadomości lub zadane podczas rozmowy telefonicznej (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony).

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie lub umówić wizytę. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.